€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SP10BD40/I-12 10G 1270/1330, 40 km, I-Temp SFP+ -moduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SP10BD40-I-12
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

1,308.30€

Allied Telesis AT-SP10BD40/I-12 10G 1270/1330, 40 km, I-Temp SFP+ -moduuli

Allied Telesis AT-SP10BD40/I-12 10G 1270/1330, 40 km, I-Temp SFP+ -moduuli

SP10BD40/I on saatavilla 1270Tx/1330Rx- tai 1330Tx/1270Rx I-Temp -malleissa (-40°C - 85°C). Se tarjoaa alan uusimman standardin joustavassa, kaksisuuntaisessa Gigabit Ethernet -yhteydessä. Nämä hot-swap-kuituliitännät kytketään yksinkertaisesti yhteensopivien tuotteiden SFP-paikkaan. Voit optimoida kokoonpanon vastaamaan etäisyys- ja palveluvaatimuksiasi.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SP10BD40/I-12
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: Jopa 40 km
  • Aallonpituus: 1270nm Tx / 1330nm Rx
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -1 ~ 4 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -15dBm
  • Tehobudjetti: 14dBm
  • Ylikuormitus: 1dBm
  • Käyttölämpötila: -40 °C - 85 °C (-40 °F - 185 °F)

Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SP10BD40/I-12:sta on Allied Telesis -verkkosivustolla:

https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/10G/sp10bd40i-12

 

Tämä AT-SP10BD40-I-12 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SP10BD40/I-12 10G 1270/1330, 40 km, I-Temp SFP+ -moduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question