€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SPBD20LC/I-14 20 km, 1G, SMF, BiDi, LC, TAA-yhteensopiva (1490Tx/1310Rx), I-temp SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SPBD20LC-I-14
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

280.35€

Allied Telesis AT-SPBD20LC/I-14 20 km, 1G, SMF, BiDi, LC, TAA-yhteensopiva (1490Tx/1310Rx), I-temp SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis AT-SPBD20LC/I-14 20 km, 1G, SMF, BiDi, LC, TAA-yhteensopiva (1490Tx/1310Rx), I-temp SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

SPBD20LC/I on saatavilla 1310Tx/1490Rx- tai 1490Tx/1310Rx I-Temp -malleissa (-40°C - 85°C). Se tarjoaa alan uusimman standardin joustavassa, kaksisuuntaisessa Gigabit Ethernet -yhteydessä. Nämä hot-swap-kuituliitännät kytketään yksinkertaisesti yhteensopivien tuotteiden SFP-paikkaan. Voit optimoida kokoonpanon vastaamaan etäisyys- ja palveluvaatimuksiasi.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SPBD20LC/I-14
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: 20 km
  • Aallonpituus: 1490nm Tx / 1310nm Rx
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -5 ~ 0 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -20dBm
  • Tehobudjetti: 15dBm
  • Ylikuormitus: 0dBm
  • Käyttölämpötila: -40 °C - 95 °C (-40 °F - 203 °F)


Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SPBD20LC/I-14:stä on Allied Telesis -verkkosivustolla:

https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/1G/spbd20lci

 

Tämä AT-SPBD20LC-I-14 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SPBD20LC/I-14 20 km, 1G, SMF, BiDi, LC, TAA-yhteensopiva (1490Tx/1310Rx), I-temp SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question