€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

30 m (98,4 jalkaa) MPO naaras - 4 Duplex LC UPC Breakout -kaapeli, 8 kuitu OM3 50/125 Multimode, tyyppi B, LSZH

  • Tuotemerkin: Cablexa
  • Osanumero: OM3-MPO-8LC-30M
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

65.42€

30 m (98,4 jalkaa) MPO naaras - 4 Duplex LC UPC Breakout -kaapeli, 8 kuitu OM3 50/125 Multimode, tyyppi B, LSZH

30 m (98,4 jalkaa) MPO naaras - 4 Duplex LC UPC Breakout -kaapeli, 8 kuitu OM3 50/125 Multimode, tyyppi B, LSZH

Tämä MPO-kaapeli on tehtaalla valmiiksi päätetty MPO 4xLC Duplex 50/125 10G OM3 -katkaisukaapeliin, joka tarjoaa käyttäjälle tasaisen laadun, paljon nopeamman asennuksen ja yksinkertaisemman kaapelinhallinnan edun. Tämä MPO-katkaisukaapeli koostuu yhdestä MPO-naarasliittimestä ja 4xLC-duplex-kuituliittimistä toisessa päässä. MPO-johtosarjakaapelit käyttävät 8-ytimistä OM3-kuitua 40 Gbps:n täydelliseen siirtämiseen. 4 kuitua kumpaankin suuntaan lähetysnopeudella 10 Gbps. Kuituoptinen johtosarja vastaa menetelmän B (Cross-Connect) napaisuutta, ja MTP®-liitin on saatavilla pyynnöstä.

ominaisuudet

  • Tehdaspäätetyt tarjoavat tasaisen laadun, korkean suorituskyvyn ja lyhentävät asennusaikaa
  • 100 % testattu alhaisen välityshäviön ja suuren palautushäviön suhteen
  • MPO-naaras ja 4 x LC duplex -johtosarja
  • Säästä aikaa ja tilaa
  • 50/125μm 10G OM3 kuitu
  • Optimoitu suorituskyky – saatavana elite MTP:nä ja erillisenä premium-liittimenä
  • Noudata standardeja IEC 61754-7, TIA/EIA 604-5, Telcordia GR-1435-CORE ja RoHS
  • Oletuksena LSZH-takki

Tekniset tiedot

  • Kuitutyyppi: OM3 50/125μm Multimode
  • Kuitumäärä: 8 kuitua
  • Liitin A: MPO-naaras
  • Liitin B: 4 LC Duplex
  • Kaapelin pituus: 30 m (98,4 jalkaa)
  • Kaapelin halkaisija: 
    • MPO: 3,0 mm
    • Tuuletus: 2,0 mm
  • Lisäyshäviö: ≤0,6 dB
  • Paluuhäviö: ≥20 dB
  • Napaisuus: tyyppi B (crossover)
  • Takin materiaali: LSZH
  • Takin väri: Magenta
  • Ympäristö
    • Käyttö: -20°C - 70°C
    • Varastointi: -40°C - 85°C

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question