€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

100 m (328 jalkaa) MPO naaras - 6 Duplex LC UPC Breakout -kaapeli, 12 kuitu 9/125 yksimuoto OS2, tyyppi B, LSZH

  • Tuotemerkin: Cablexa
  • Osanumero: OS2-MPO-12LC-100M
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

116.81€

100 m (328 jalkaa) MPO naaras - 6 Duplex LC UPC Breakout -kaapeli, 12 kuitu 9/125 yksimuoto OS2, tyyppi B, LSZH

100 m (328 jalkaa) MPO naaras - 6 Duplex LC UPC Breakout -kaapeli, 12 kuitu 9/125 yksimuoto OS2, tyyppi B, LSZH

Vaatimukset palvelinkeskusten infrastruktuurille kasvavat maailmanlaajuisen IT-käytön nopean kasvun jatkuessa. Kokeneena ja innovatiivisena MPO-kuitukaapelin valmistajana GenuineModules.com toimittaa täydelliset MPO:n LC Singlemode Breakout -kaapeliratkaisut tiheään optiseen liitettävyyteen nykyaikaisessa datakeskuksessa. Verrattuna klassisiin kuituoptisiin kaapelointiratkaisuihin tämä suuritiheyksinen valokuituratkaisu tarjoaa suuremman joustavuuden ja tilansäästön samalla kun se tukee suuria tiedonsiirtonopeuksia, kuten 10 gigabitin, 40 gigabitin ja 100 gigabitin Ethernetiä.

Tekniset tiedot

  • Kuitutyyppi: OS2 9/125μm Single Mode
  • Kuitumäärä: 12 kuitua
  • Liitin A: MPO APC Female
  • Liitin B: 6 LC UPC Duplex
  • Kaapelin pituus: 100m (328ft)
  • Kaapelin halkaisija: 
    • MPO: 3,0 mm
    • Tuuletus: 2,0 mm
  • Lisäyshäviö: MPO≤0,75dB, LC≤0,2dB
  • Paluuhäviö: MPO≥60dB, LC≥50dB
  • Napaisuus: tyyppi B (crossover)
  • Takin materiaali: LSZH
  • Takin väri: Keltainen
  • Ympäristö
  • Käyttö: -10°C - 70°C
  • Varastointi: -40°C - 85°C

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question