€ EUR
  • Ostos Korisi on tyhjä!

FiberHome 10G SFP+ BIDI Tx-1330nm RX-1270nm 40km lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: FiberHome
  • Osanumero: SFP-10G-40-3327-BI
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

74.76€

SFP-10G-40-3327-BI - Aito FiberHome 10G SFP+ BIDI Tx-1330nm RX-1270nm 40 km lähetin-vastaanotinmoduuli
FiberHome SFP-10G-40-3327-BI on kuumaliitettävä Small-Form-Factor SFP+ -kaksisuuntainen lähetin-vastaanotinmoduuli, joka on suunniteltu pitkän ulottuvuuden 10Gb/s kaksisuuntaiseen optiseen tietoliikennesovellukseen. SFP+ BiDi -moduulissa on erittäin luotettava 1 330 nm DFB-lähetin ja 1 270 nm PIN-valotunnistin LC Simplex -optiseen liittimeen, joka tarjoaa 40 km linkin etäisyyden yksisäikeisen yksimuotokuidun kautta.

Tämä SFP+ BiDi -lähetin-vastaanotinmoduuli tarjoaa myös ainutlaatuisen parannetun digitaalisen diagnostisen valvontaliittymän (DDMI), joka tarjoaa reaaliaikaisen lähetin-vastaanottimen lämpötilan, laseresijännitevirran, optisen tehon, vastaanotetun optisen tehon ja lähetin-vastaanottimen syöttöjännitteen valvonnan. Lähetin-vastaanotinmoduuli noudattaa SFP+ MSA -spesifikaatioita (SFF-8431, SFF-8432, SFF-8472), 10 Gigabit Ethernet -spesifikaatioita (10GBASE-ER/EW per IEEE 802.3ae) ja 10G kuitukanavaa. Lähetin-vastaanotin on myös luokan 1 lasertuote, joka on FDA/CDRH- ja IEC-60825-standardien mukainen.

ominaisuudet
  • Hot-plugable SFP+ -jalanjälki
  • SFF-8431:n mukainen sähköinen liitäntä
  • Yhteensopiva SFF-8472:n kanssa
  • 10 Gb/s optinen sarjaliitäntä, joka on yhteensopiva 802.3ae 10GBASE-ER:n kanssa
  • 1330nm DFB-lähetin, 1270nm PIN-valotunnistin
  • Etäisyys jopa 40 km yksimuotokuidulla
  • LC Simplex -liitin
  • Sisäänrakennetut digitaaliset diagnostiikkatoiminnot
  • Yksi 3,3 V virtalähde
  • Metallikotelo, alhaisempi EMI
  • ROHS-yhteensopiva ja lyijytön

Erittely
  • Tuotesarja: SFP+ BIDI-lähetin-vastaanotin   
  • Osanumero: SFP-10G-40-3327-BI
  • Muototekijä: SFP+
  • Tiedonsiirtonopeus: 10 Gb/s
  • Aallonpituus: 1330nm-TX/1270nm-RX
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Suurin etäisyys: 40 km
  • Optiset komponentit: DFB/PIN
  • Lähettimen teho: 0 ~ 5 dBm
  • Ekstinktiosuhde: > 3,5 dB
  • Vastaanottimen herkkyys: < -15 dBm
  • Vastaanottimen ylikuormitus: > 0,5 dBm
  • Liitin: LC Simplex
  • Digitaalinen diagnostiikkavalvonta: Kyllä
  • Käyttölämpötila: 0°C - 70°C
  • Varastointilämpötila: -40°C - 85°C
  • Paino: 0,03 kg
  • Sovellukset
    • 10GBASE-ER/10GBASE-EW Ethernet
    • 10G kuitukanava
    • 10GE Data Centerin kytkimet ja reitittimet
    • 10GE verkkoliitäntäkortit ja kuitumediamuuntimet
  • Vaatimustenmukaisuus
    • IEC/EN 61000-4-2, IEC-60825
    • FDA 21CFR 1040.10 ja 1040.11
    • RoHS

 

FiberHome
Tämä SFP-10G-40-3327-BI on 100% aito FiberHome -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia FiberHome-laitteiden kanssa. Ja FiberHome 10G SFP+ BIDI Tx-1330nm RX-1270nm 40km lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question