€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Cisco XFP10GLR-192SR-L Multirate 10GBASE-LR/-LW ja OC-192/STM-64 SR-1 XFP-moduuli SMF:lle, pieni teho (1,5 W)

  • Tuotemerkin: Cisco
  • Osanumero: XFP10GLR-192SR-L
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

186.90€

Alkuperäinen Cisco XFP10GLR-192SR-L Multirate 10GBASE-LR/-LW ja OC-192/STM-64 SR-1 XFP -moduuli SMF:lle, pienitehoinen (1,5 W)
Cisco XFP -moduuli tarjoaa asiakkaille erilaisia ​​10 gigabitin Ethernet- ja Packet-over-SONET/SDH (POS) -liitäntävaihtoehtoja datakeskuksiin, yritysjohdotuskaappiin ja palveluntarjoajien kuljetussovelluksiin.

Cisco XFP -moduulin tärkeimmät ominaisuudet ovat:
  • Tukee 10GBASE Ethernet- ja OC-192/STM-64 tiedonsiirtonopeuksia
  • Käytön aikana vaihdettava tulo/lähtölaite liitetään Cisco Systems® -reitittimen XFP-porttiin portin yhdistämiseksi verkkoon
  • Tarjoaa joustavuutta käyttöliittymän valinnassa
  • Tukee "pay-as-you-populate" -mallia
  • Tukee digitaalista optista valvontaa
  • Tukee Ciscon laaduntunnistusominaisuutta (ID), jonka avulla Cisco-kytkin tai reititin voi tunnistaa, onko moduuli Ciscon sertifioitu ja testattu XFP.
  • Tukee optista yhteentoimivuutta vastaavien Cisco 10GBASE XENPAK- ja X2- ja SFP+-moduulien kanssa samassa linkissä

Cisco Multirate 10GBASE-LR, 10GBASE-LW ja OC-192/STM-64 SR-1 XFP -moduuli SMF:lle

Moninopeus XFP tukee sekä 10GBASE-LR- että 10GBASE-LW Ethernet-sovelluksia ja OC-192/STM-64 Short-Reach (SR-1) POS-sovelluksia. Cisco tarjoaa sekä yleisiä että teollisuuslämpötila-alueen tuotteita.

Tekniset tiedot
  • Tuotenumero: XFP10GLR-192SR-L
  • Kuvaus: Cisco Multirate 10GBASE-LR/-LW ja OC-192/STM-64 SR-1 XFP-moduuli SMF:lle, pieni teho (1,5 W)
  • Liittimet: Kaksois-LC/PC-liitin
  • Aallonpituus: 1310 nm
  • Kaapelityyppi: SMF
  • Kaapelin etäisyys:
    • 10 km (10 Gigabit Ethernet)
    • 2 km (OC-192/STM-64 SR-1)
  • Lähetysteho (dBm):
    • Maksimi: +0,5 @ 10GBASE-LR/-LW 1310 nm SMF, -1.0 @ OC-192/STM-64 SR-1 1310-nm SMF
    • Minimi: -8.2 @ 10GBASE-LR/-LW 1310 nm SMF, -6.0 @ OC-192/STM-64 SR-1 1310-nm SMF
  • Vastaanottoteho (dBm):
    • Maksimi: +0,5 @ 10GBASE-LR/-LW 1310 nm SMF, -1.0 @ OC-192/STM-64 SR-1 1310-nm SMF
    • Minimi: -14,4 @ 10GBASE-LR/-LW 1310 nm SMF, -11,0 @ OC-192/STM-64 SR-1 1310 nm SMF
  • Lähetyksen aallonpituus (nm):
    • 10GBASE-LR/-LW 1310 nm SMF: 1260-1355
    • OC-192/STM-64 SR-1 1310 nm SMF: 1290 - 1330
  • Vastaanoton aallonpituus (nm): 1260 - 1565
  • Mitat (P x L x K): 71 x 18,5 x 8,5 mm
  • Käyttölämpötila-alue: Kaupallinen lämpötila-alue (COM): 0 - 70 °C (32 - 158 °F)
  • Säilytyslämpötila-alue: -40 - 85 °C (-40 - 185 °F)
  • Tehonkulutus (W): 1.5

Alustan tuki
Cisco XFP -moduuleja tuetaan Ciscon kytkimissä ja reitittimissä.
  • Cisco ASR 9000 A9K-2T20GE-E
  • Cisco 7600 76-ES+XT-4TG3C
  • Cisco ASR 9000 A9K-MPA-4X10GE
  • Cisco 7600-ES20-10G3CXL
  • Cisco CRS 14X10GBE-WL-XFP
  • Cisco SCE8000-2X10GE-E
  • Cisco ME-3600X-24CX-M
  • Cisco SPA-OC192POS-XFP
  • Cisco 7600 76-ES+XC-20G3CXL
  • Cisco ASR 9000 A9K-MPA-2X10GE
  • Cisco ASR 9000 A9K-2T20GE-B
  • Cisco ASR 903 A900-IMA1X
  • Cisco SPA-1X10GE-L-V2
  • Cisco 7600-ES+4TG3CXL
  • Cisco 7600 76-ES+XT-4TG3CXL
  • Cisco ASR 9000 A9K-8T/4-L
  • Cisco 7600-ES20-10G3C
  • Cisco SCE8000-4X10GE-E
  • Cisco ASR 9000 A9K-8T-E
  • Cisco CRS 20X10GBE-WL-XFP
  • Cisco 7600-ES+2TG3CXL
  • Cisco ASR 9000 A9K-8T-L
  • Cisco ASR 9000 A9K-4T-B
  • Cisco 7600-ES+4TG3C
  • Cisco ASR 9000 A9K-2T20GE-L
  • Cisco 7600 76-ES+XC-40G3CXL
  • Cisco 7600-ES+2TG3C
  • Cisco CRS 4-10GBE-WL-XFP
  • Cisco 7600 76-ES+T-2TG
  • Cisco ASR 9000 A9K-4T-E
  • Cisco ASR 9000 A9K-8T-B
  • Cisco ASR 9000 A9K-4T-L
  • Cisco 7600 76-ES+T-4TG
  • Cisco 7600 76-ES+XT-2TG3C
  • Cisco 7600 76-ES+XC-20G3C
  • Cisco ASR 9000 A9K-8T/4-B
  • Cisco 7600 76-ES+XC-40G3C
  • Cisco CRS 8-10GBE-WL-XFP
  • Cisco CRS 2-10GE-WL-FLEX
  • Cisco ME4600-UMX-4x10GE
  • Cisco 7600 76-ES+XT-2TG3CXL
  • Cisco SPA-1X10GE-WL-V2
  • Cisco ASR 9000 A9K-8T/4-E

 

Tämä XFP10GLR-192SR-L on 100% aito Cisco -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Cisco-laitteiden kanssa. Ja Cisco XFP10GLR-192SR-L Multirate 10GBASE-LR/-LW ja OC-192/STM-64 SR-1 XFP-moduuli SMF:lle, pieni teho (1,5 W) on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question