€ EUR
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Huawei optinen lähetin-vastaanotin, SFP+, 850 nm, 8,5 G, -8,2 dBm ~ -1,3 dBm, -11,2 dBm, LC, MMF, 0,15 km

  • Tuotemerkin: Huawei
  • Osanumero: 02310VEK
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

60.74€

02310VEK - Aito Huawei SFP-8.5G-LCMM optinen lähetin-vastaanotin, SFP+, 850nm, 8.5G, -8.2dBm ~ -1.3dBm, -11.2dBm, LC, MMF, 0.15km
02310VEK - Aito Huawei SFP-8.5G-LCMM optinen lähetin-vastaanotin, SFP+, 850nm, 8.5G, -8.2dBm ~ -1.3dBm, -11.2dBm, LC, MMF, 0.15km

 

Huawei
Tämä 02310VEK on 100% aito Huawei -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Huawei-laitteiden kanssa. Ja Huawei optinen lähetin-vastaanotin, SFP+, 850 nm, 8,5 G, -8,2 dBm ~ -1,3 dBm, -11,2 dBm, LC, MMF, 0,15 km on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question