€ EUR
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Alkuperäinen Nokia 473842A.101 9.8G 300m 850nm SFP+Transceiver Module RTXM228-554-C20

  • Tuotemerkin: Nokia
  • Osanumero: 473842A-101
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

56.07€

473842A.101 - Alkuperäinen Nokia 473842A.101 9.8G 300m 850nm SFP+Transceiver Module RTXM228-554-C20
Nokia 473842A.101 850 nm VCSEL 10Gigabit Transceiver on suunniteltu lähettämään ja vastaanottamaan sarjaoptisia datayhteyksiä 8,5 Gb/s - 10,51875 datanopeudella monimuotokuidun kautta. Lähetin-vastaanotin on yhteensopiva standardien FC-PI-4, 10G FC, IEEE 802.3ae, SFF-8432 ja SFF-8431:n soveltuvien osien kanssa. Lähetin muuntaa sarjamuotoisen CML-sähkötiedon sarjamuotoiseksi optiseksi dataksi. Mukana on avoimen keräimen kanssa yhteensopiva lähetyksen esto (Tx_Dis). Kun TX_DIS on asetettu korkeaksi, lähetin kytketään pois päältä. Vastaanotin muuntaa sarjamuotoisen optisen tiedon sarjamuotoiseksi CML-sähköiseksi dataksi. Tarjolla on avoimen keräimen kanssa yhteensopiva Signaalin katoaminen. RX_LOS-signaali ilmaisee riittämättömän optisen tehon luotettavaan signaalin vastaanottoon vastaanottimessa. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavilla 2-johtimisen sarjaliitännän kautta SFF-8472:n mukaisesti.

ominaisuudet
  • Alkuperäinen Nokia 473842A.101
  • Yhteensopiva SFP+ MSA:n kanssa
  • Täysin RoHS-yhteensopiva
  • Almetahousing ylivoimaiseen EMI-suorituskykyyn
  • IPF-yhteensopiva mekaniikka SFF-8432 
  • Käyttötiedonsiirtonopeus 8,5-10,5 Gb/s
  • 850nm VCSEL-laser
  • Erittäin herkkä PIN-valodiodi ja TIA
  • LC duplex-liitin 
  • Kuumaliitin 20pin liitin
  • Pieni virrankulutus <1,0W
  • -40 - 85 käyttölämpötila-alue ℃ ℃
  • Yksittäinen +3,3V±5% virtalähde
  • DigitaMonitoring SFF-8472 Rev 11 -yhteensopiva
  • Reaaliaikainen seuranta:
    • Siirretty optinen teho
    • Vastaanotettu optinen teho
    • Laserin bias-virta
    • Lämpötila
    • Syöttöjännite
Sovellukset
  • 10GBASE-SR 
  • 8,5/10,5 Gb/s kuitukanava
  • Langaton ja matkapuhelintukiasema 

Vaatimustenmukaisuus
  • FC-PI-4 Rev 7.00
  • 10GFC Rev 4.0
  • IEEE 802.3ae 10GBASE-SR 
  • SFF-8431 Rev 4
  • SFF-8472 Rev 11

Tekniset tiedot
  • Osanumero: 473842A.101
  • MPN: RTXM228-554-C20
  • Muototekijä: SFP+
  • Tiedonsiirtonopeus (maksimi): 8,5 ~ 10,5 Gb/s
  • Liitin: Dual LC
  • Kantavuus (km): 300m
  • Lähetin: 850nm VCSEL
  • Vastaanotin: PIN
  • Aallonpituus (nm): 850 nm
  • OpticaPower: -7,3 ~ -1,0 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: <-11,1 dBm
  • DDM: Kyllä
  • Käyttölämpötila: -40 ~ 85 ℃

 

Nokia
Tämä 473842A-101 on 100% aito Nokia -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Nokia-laitteiden kanssa. Ja Alkuperäinen Nokia 473842A.101 9.8G 300m 850nm SFP+Transceiver Module RTXM228-554-C20 on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question