€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

NETGEAR AGM733 ProSAFE Fibre 1000BASE-ZX SFP GBIC -moduuli

  • Tuotemerkin: NETGEAR
  • Osanumero: AGM733
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

242.97€

NETGEAR AGM733 ProSAFE Fibre 1000BASE-ZX SFP GBIC -moduuli

NETGEAR AGM733 ProSAFE Fibre 1000BASE-ZX SFP GBIC -moduuli

Tämä NETGEAR AGM733 SFP-lähetin-vastaanotin tukee jopa 70 km:n linkkipituuksia LC-duplex SMF -kuidun kautta. Alhaisen virrankulutuksensa ansiosta vaihdettava 1G SFP -lähetin-vastaanotin on ihanteellinen Internet-palveluntarjoajan (ISP) Gigabit Ethernet -viestintälinkkeihin, Enterprise LAN- ja SAN-verkkoihin, tietokeskusten LAN- ja SAN-verkkoihin ja muihin optisiin yhteyksiin.

Tekniset tiedot

  • Muototekijä: SFP
  • Max. Tiedonsiirtonopeus: 1000 Mbps
  • Aallonpituus: 1550nm
  • Max. Kaapelin etäisyys: 70 km
  • Liitin: Duplex LC
  • Optiset komponentit: DFB 1550nm
  • Media: SMF
  • DOM-tuki: Kyllä
  • Lähetysteho: 0 ~ 5 dBm
  • Vastaanottimen herkkyys: < -24dBm
  • Kaupallinen lämpötila-alue: 0 - 70 °C (32 - 158 °F)
  • Protokollat: SFF-8472 MSA-yhteensopiva, IEEE 802.3ah-2004

 

Tämä AGM733 on 100% aito NETGEAR -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia NETGEAR-laitteiden kanssa. Ja NETGEAR AGM733 ProSAFE Fibre 1000BASE-ZX SFP GBIC -moduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question