€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-QSFP28-SR4 100G, QSFP28 SR4, MMF, MPO-12, 100m QSFP28 moduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-QSFP28-SR4
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

2,336.25€

Allied Telesis AT-QSFP28-SR4 100G, QSFP28 SR4, MMF, MPO-12, 100m QSFP28 moduuli

Allied Telesis AT-QSFP28-SR4 100G, QSFP28 SR4, MMF, MPO-12, 100m QSFP28 moduuli

Allied Telesis QSFP28 -sarja tarjoaa uusimman alan standardin mukaisen liitettävyyden joustavassa ja pienessä muodossa. QSFP28-sarja tukee 100 GbE:n liitäntöjä. Ne sopivat ihanteellisesti Datacom/Telecom-kytkin- ja reititinyhteyksiin sekä datan yhdistämiseen, taustalevyyn, patentoituun protokollaan ja suuritiheyksisiin sovelluksiin.

Tekniset tiedot

  • Malli: AT-QSFP28-SR4
  • Kuitutyyppi: MMF
  • Liittimen tyyppi: MPO
  • Suurin etäisyys: 100 m OM4:llä
  • Aallonpituus: 850nm
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -6 ~ 3 dBm
  • Vastaanottimen herkkyys: -12 dBm
  • Tehobudjetti: 6 dBm
  • Ylikuormitus: 3 dBm
  • Käyttölämpötila: 0°C - 70°C (32°F - 158°F)

Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-QSFP28-SR4:stä on Allied Telesis -verkkosivustolla:

https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/100G/qsfp28-sr4

 

Tämä AT-QSFP28-SR4 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-QSFP28-SR4 100G, QSFP28 SR4, MMF, MPO-12, 100m QSFP28 moduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question