€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SP10BD20-13 10G 1330/1270, 20 km SFP+ -moduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SP10BD20-13
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

934.50€

Allied Telesis AT-SP10BD20-13 10G 1330/1270, 20 km SFP+ -moduuli

Allied Telesis AT-SP10BD20-13 10G 1330/1270, 20 km SFP+ -moduuli

SP10BD20 on saatavana 1270Tx/1330Rx- tai 1330Tx/1270Rx I-Temp -malleissa (0°C - 70°C). Se tarjoaa alan uusimman standardin joustavassa, kaksisuuntaisessa Gigabit Ethernet -yhteydessä. Nämä hot-swap-kuituliitännät kytketään yksinkertaisesti yhteensopivien tuotteiden SFP-paikkaan. Voit optimoida kokoonpanon vastaamaan etäisyys- ja palveluvaatimuksiasi.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SP10BD20-13
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: Jopa 20 km
  • Aallonpituus: 1330nm Tx / 1270nm Rx
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -3 ~ 3 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -15dBm
  • Tehobudjetti: 12dBm
  • Ylikuormitus: 1dBm
  • Käyttölämpötila: 0°C - 70°C (32°F - 158°F)

Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SP10BD20-13:sta on Allied Telesis -verkkosivustolla:

https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/10G/sp10bd20-12

 

Tämä AT-SP10BD20-13 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SP10BD20-13 10G 1330/1270, 20 km SFP+ -moduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question