€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14 40 km, 2x1G, 2-kanavainen BiDi CSFP, SMF, LC (1490Tx/1310Rx) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SPBD40DUAL-14
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

934.50€

Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14 40 km, 2x1G, 2-kanavainen BiDi CSFP, SMF, LC (1490Tx/1310Rx) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14 40 km, 2x1G, 2-kanavainen BiDi CSFP, SMF, LC (1490Tx/1310Rx) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

SPBD40DUAL on hot-swap, 2-kanavainen kaksisuuntainen lähetin-vastaanotinmoduuli, joka tarjoaa liitettävyyden joustavasti ja pienessä muodossa. Se on yhteensopiva uusimpien Gigabit Ethernet -standardien sekä CSFP Multisource Agreement (MSA) -sopimuksen kanssa.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SPBD40DUAL-14
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: 40 km
  • Aallonpituus: 1490nm Tx / 1310nm Rx
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -3 ~ 2 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -23dBm
  • Tehobudjetti: 20dBm
  • Ylikuormitus: -3dBm
  • Käyttölämpötila: -40 °C - 85 °C (-40 °F - 185 °F)


Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14:stä on Allied Telesis -verkkosivustolla:

https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/1G/spbd40dual

 

Tämä AT-SPBD40DUAL-14 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SPBD40DUAL-14 40 km, 2x1G, 2-kanavainen BiDi CSFP, SMF, LC (1490Tx/1310Rx) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question