€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SPFX/2 2km, 100FX (LC), 1310nm SFP-moduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SPFX-2
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

65.42€

Allied Telesis AT-SPFX/2 2km, 100FX (LC), 1310nm SFP-moduuli

Allied Telesis AT-SPFX/2 2km, 100FX (LC), 1310nm SFP-moduuli

Allied Telesis 100 Mbps SP -sarja tarjoaa alan uusimman standardin joustavassa, full-duplex- ja Fast Ethernet -liitettävyydessä. Nämä hot-swap-liitännät kytketään yksinkertaisesti kaikkien SFP-yhteensopivien tuotteiden SFP-paikkaan. Kokoonpano voidaan optimoida vastaamaan monenlaisia ​​etäisyys- ja palveluvaatimuksia.

ominaisuudet

  • Kompakti koko
  • Joustava arkkitehtuuri
  • Plug and play käytön helpottamiseksi
  • Itselukittuva mekanismi
  • MSA-yhteensopiva

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SPFX/2
  • Kuitutyyppi: MMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: 2 km
  • Aallonpituus: 1310 nm
  • DDM: Ei
  • Lähetys: -20dBm ~ -14dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -31dBm
  • Tehobudjetti: 11dBm
  • Ylikuormitus: 0dBm
  • Käyttölämpötila: 0°C - 70°C (32°F - 158°F)

 

Tämä AT-SPFX-2 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SPFX/2 2km, 100FX (LC), 1310nm SFP-moduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question