€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SPLX40 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (40 km) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SPLX40
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

252.32€

Allied Telesis AT-SPLX40 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (40 km) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis AT-SPLX40 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (40 km) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis SP -sarja tarjoaa joustavan, kaksisuuntaisen Ethernet-yhteyden. Nämä kuumavaihdettavat kuitu- ja kupariliitännät kytketään yksinkertaisesti kaikkien SFP-yhteensopivien laitteiden SFP-paikkaan. Kokoonpano voidaan optimoida vastaamaan monenlaisia ​​etäisyys- ja palveluvaatimuksia. SPLX40 tarjoaa pitkän matkan vaihtoehdon laajentaa verkkoasi jopa 40 kilometriin.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SPLX40
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: 40 km
  • Aallonpituus: 1310 nm
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -4 ~ 1 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -23dBm
  • Tehobudjetti: 19dBm
  • Ylikuormitus: -1dBm
  • Käyttölämpötila: 0°C - 70°C (32°F - 158°F)

Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SPLX40:stä on Allied Telesis -verkkosivustolla:
https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/1G/splx40

 

Tämä AT-SPLX40 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SPLX40 1000LX SFP, LC, SMF, 1310nm, (40 km) SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question