€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX Multi-Mode 550 M LC SFP lähetin-vastaanotin

  • Tuotemerkin: D-Link
  • Osanumero: DEM-311GT
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

16.82€

D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX Multi-Mode 550 M LC SFP lähetin-vastaanotin
1000BASE-SX Multi-Mode 550 M LC SFP lähetin-vastaanotin
DEM-311GT
Alan johtava suorituskyky ja edullisuus.

ominaisuudet
  • 850 nm monimuotoinen lähetin-vastaanotin
  • Suurin etäisyys jopa 550 m
  • Duplex LC-liitin
  • MSA, RoHS-yhteensopiva
  • Kuumapistoke

Nopea verkkosiirto yritysympäristöihin
D-Linkin uusi Small Form-Factor Pluggables (SFP) -lähetin-vastaanottimien sarja tarjoaa alan johtavan suorituskyvyn ja kohtuuhintaisuuden yhdistelmän. DEM-311GT on tehokas 850 nm:n monimuotoinen SFP-lähetin-vastaanotin, joka tukee gigabitin nopeuksia monimuotokuidulla jopa 550 metrin etäisyyksille. Yksikössä on metallikotelo, joka vähentää EMI:tä ja lisää kestävyyttä. 

Hot Plugggable
Kaikki D-Link-lähetin-vastaanottimet ovat kuumaliitettäviä. Voit liittää lähetin-vastaanottimen, kun järjestelmä on päällä ilman ongelmia, ja vaihtaa helposti toiseen ilman, että kytkintä on käynnistettävä uudelleen joka kerta. Tämä mahdollistaa moduulien lisäämisen tai poistamisen keskeyttämättä verkkoa, mikä helpottaa huoltoa ja vähentää huomattavasti seisokkeja.

Useita sovelluksia
DEM-300-sarjan kuitulähetin-vastaanottimien sovelluksiin kuuluvat hajautettu moniprosessointi, gigabitin kytkinsarja, nopea I/O-tiedostojen siirto, väylälaajennussovellus ja kanavan laajennus/tiedon tallennus. Tämä monipuolisuus on korvaamaton kasvavalle verkostolle ja auttaa infrastruktuuria kasvamaan liiketoiminnan mukana.

Pienimuotoinen kytkettävä (SFP) -paketti
Gigabit SFP -lähetinvastaanottimet käyttävät Small Form-factor Pluggable (SFP) -suunnittelua. Ne tarjoavat tarvittavan signaalin vahvistuksen datan siirtämiseksi verkkokaapeliin portista ja päinvastoin. SFP-muototekijä on edullinen, koska se on pienempi kuin muut muototekijät, kuten Xenpak, X2 ja 10G XFP, mikä varmistaa alhaisemmat kustannukset, pienemmät tehohäiriöt ja suuremman porttitiheyden.

Tekniset tiedot
  • EMI: FCC Class B, ICES-003 Class B, CE Class B, VCCI Class B
  • Turvallisuus: FDA/CDRH, TUV, cUL
  • Hot Plugget: Kyllä
  • MSA-yhteensopiva: Kyllä
  • RoHS-yhteensopiva: Kyllä
  • Laitteistoversio: F1
  • Liitin: Duplex LC -liitin
  • Yksi/kaksisuuntainen: yksisuuntainen
  • Aallonpituus: 850 nm
  • Optinen lähtöteho (TX Optical Power): MAX.: -4 dBm
  • Liitäntä: MIN.: -17 dBm
  • Optinen tuloteho (RX-optinen teho): MAX.: -3 dBm
  • Herkkyys: -17 dBm
  • Kaapelityyppi: - monimuotoinen 50/125um kuitu: ulottuvuus 550m - monimuotokuitu 62,5/125um: ulottuvuus 275m
  • Teho: 3,3V
  • Suurin tulovirta: 240 mA
  • Tehobudjetti (MIN Tehobudjetti): 7,5 dB
  • MAX tehobudjetti: 13dB
  • Tuotettu lämpö: 1,54 kJ/h
  • Käyttölämpötila: 0-70°C
  • Varastointilämpötila: -40-85°C
  • Kosteus (käyttö): 10 % ~ 90 %
  • Kosteus (varastointi): 5 % ~ 90 %
  • Mitat (L x S x K): 13,4 mm x 56,4 mm x 10,35 mm
  • Paino: 15,5g
  • Nopeus: 1 Gbps
  • Yhteensopiva standardi: IEEE-802.3z 1000BASE-SX
  • Lähetin-vastaanottimen tyyppi: SFP
  • Kuitukanava FC-PI standardi: 100-M5-SN-I ja 100-M6-SN-I
  • Kuitumedian tuki: Multi-Mode
  • Etäisyys: 550m

 

Tämä DEM-311GT on 100% aito D-Link -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia D-Link-laitteiden kanssa. Ja D-Link DEM-311GT 1000BASE-SX Multi-Mode 550 M LC SFP lähetin-vastaanotin on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question