€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

II-VI Finisar FTL4S1QE2C 40GE 300m SWDM4 Gen2 QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin

  • Tuotemerkin: Finisar
  • Osanumero: FTL4S1QE2C
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

387.82€

II-VI Finisar FTL4S1QE2C 40GE 300m SWDM4 Gen2 QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin

II-VI Finisar FTL4S1QE2C 40GE 300m SWDM4 Gen2 QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin

FTL4S1QE2C QSFP+ lähetin-vastaanotinmoduulit on suunniteltu käytettäviksi 40 gigabitin Ethernet-linkeissä duplex-monimuotokuidun kautta. Ne ovat QSFP+ MSA- ja IEEE 802.3ba XLPPI -sähköliitäntöjen mukaisia. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavilla I2C-liitännän kautta QSFP+ MSA:n määrittelemällä tavalla. Optinen lähetin-vastaanotin on RoHS-yhteensopiva, kuten hakemushuomautuksessa AN-2038 kuvataan.

ominaisuudet

  • Hot-plugable QSFP+ -muotokerroin
  • 300 m toiminta duplex OM3 MMF:n yli ja 400 m duplex OM4 MMF:n yli
  • Tukee 41,2 Gb/s aggregoitua bittinopeutta
  • Jäähdyttämätön 4×10 Gb/s SWDM-lähetin
  • Sisäänrakennettu SWDM-mux ja demux
  • Tehonhäviö < 3,5W
  • Kaupallisen kotelon lämpötila-alue: 0°C - 70°C
  • XLPPI sähköinen liitäntä
  • Duplex LC -liittimet
  • Sisäänrakennetut digitaaliset diagnostiikkatoiminnot, mukaan lukien Tx/Rx-tehonvalvonta

Sovellukset

  • 40G Ethernet duplex MMF:n kautta
  • Mahdollistaa päivitykset 10GBASE-SR:stä vaihtamatta kuitulaitosta

Tekniset tiedot

  • Etäisyys: 300 m
  • Tiedonsiirtonopeus (max): 41,2 Gb/s
  • Protokolla: 40G Ethernet-yhteensopiva
  • Kotelon alhainen lämpötila (°C): 0
  • Kotelon huippulämpötila (°C): 70
  • Diagnostiikka: Digitaalinen
  • Lähetin: 4x SWDM VCSEL
  • Vastaanotin: PIN
  • Jännitesyöttö: 3.3
  • Liitin: LC
  • Aallonpituus: 850nm Band

 

Tämä FTL4S1QE2C on 100% aito Finisar -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Finisar-laitteiden kanssa. Ja II-VI Finisar FTL4S1QE2C 40GE 300m SWDM4 Gen2 QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question