€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Cisco GLC-BX40-DA-I 1000BASE-BX40-D (vaihtoehtoinen) 40 km:n yksikuituisille kaksisuuntaisille sovelluksille; DOM:n kanssa

  • Tuotemerkin: Cisco
  • Osanumero: GLC-BX40-DA-I
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

280.35€

Alkuperäinen Cisco GLC-BX40-DA-I 1000BASE-BX40-D (vaihtoehtoinen) 40 km:n yksikuituisiin kaksisuuntaisiin sovelluksiin; DOM:n kanssa
Alan standardi Cisco Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter yhdistää kytkimesi ja reitittimesi verkkoon. Käytössäsi vaihdettava tulo/lähtölaite liitetään Gigabit Ethernet -porttiin tai -paikkaan. Optisia ja kuparisia malleja voidaan käyttää useissa Ciscon tuotteissa ja sekoittaa 1000BASE-T:n, 1000BASE-SX:n, 1000BASE-LX/LH:n, 1000BASE-EX:n, 1000BASE-ZX:n tai 1000BASE-BX10:n yhdistelminä. satamakohtaisesti.

Ominaisuudet ja Edut
  • Hot-vaihdettavuus maksimoi käytettävyyden ja yksinkertaistaa huollettavuutta
  • Joustavuus median ja käyttöliittymän valinnassa porttikohtaisesti, joten voit "maksaa asukkaiden mukaan"
  • Vankka muotoilu lisää luotettavuutta
  • Tukee Digital Optical Monitoring (DOM) -ominaisuutta

1000BASE-BX40-D ja 1000BASE-BX40-U yksikuituisiin kaksisuuntaisiin sovelluksiin

Ciscon GLC-BX40-DI-, GLC-BX40-DA-I- ja GLC-BX40-UI SFP:t toimivat tavallisen SMF:n yhdellä nauhalla.

GLC-BX40-DI- tai GLC-BX40-DA-I-laite liitetään GLC-BX40-UI-laitteeseen yhdellä vakio-SMF-nauhalla, jonka toimintasäde on jopa 40 km.

Viestintä yhden kuitunauhan yli saavutetaan erottamalla kahden laitteen lähetysaallonpituus. GLC-BX40-DI, GLC-BX40-DA-I ja GLC-BX40-UI SFP:t tukevat myös digitaalisia optisia valvontatoimintoja (DOM) toimialastandardin SFF-8472 Multisource Agreement (MSA) mukaisesti. Tämä ominaisuus antaa loppukäyttäjälle mahdollisuuden seurata SFP:n reaaliaikaisia ​​parametreja, kuten optista lähtötehoa, optista syöttötehoa, lämpötilaa, laserin esijännitettä ja lähetin-vastaanottimen syöttöjännitettä.

Tekniset tiedot
  • Tuotenumero: GLC-BX40-DA-I
  • Tuotekuvaus: 1000BASE-BX40-D (Vaihtoehto) 40 km:n yksikuituisiin kaksisuuntaisiin sovelluksiin; DOM:n kanssa
  • Liitin: Yksi LC/PC-liitin
  • Aallonpituus: TX-1490nm, RX-1310nm
  • Kuitu: SMF
  • Toimintaetäisyys: 40 000 m (131 234 jalkaa) @ SMF
  • Lähetystehoalue (dBm): -5 - +3
  • Vastaanottimen tehoalue (dBm): -25 - +3
  • Aallonpituusalue (nm): 
    • 1480 - 1500 (lähetys)
    • 1260 - 1360 (vastaanota)
  • Mitat: (K x L x S): 8,5 x 13,4 x 56,5 mm
  • Käyttölämpötila-alue: Teollisuuden lämpötila-alue (IND): -40 - 85 °C (-40 - 185 °F)
  • Säilytyslämpötila-alue: -40 - 85 °C (-40 - 185 °F)
  • DOM: Kyllä

Alustan tuki
  • ASA5500-sarjan laitteet
  • ASR 901- ja 903-sarjojen reitittimet
  • ASR 1000, 9000 ja 9000v sarjan reitittimet
  • Catalyst Express 500 ja Express 520
  • Katalysaattori 2350 ja 2360 sarjat
  • Katalysaattori 2900, 2940, 2950, ​​2960, 2960-Plus, 2960-C, 2960-S, 2960-SF, 2960-X -sarja
  • Katalysaattori 2970 ja 2975 sarjat
  • Catalyst 3000 ja 3100 teräkytkimet
  • Catalyst 3500XL-sarja
  • Katalysaattori 3550, 3560, 3560-C, 3560-E, 3560-X -sarja
  • Catalyst 3750-E Series, 3750 Metro, 3750-X Series
  • Catalyst 3850 -sarja
  • Katalysaattori 4500 ja 4500-X -sarja
  • Catalyst 4900 -sarja
  • Catalyst 6000 -sarja
  • Katalysaattori 6800-sarja
  • Cisco 1941 -sarjan reititin
  • Cisco 2600, 2800, 2900 -sarjan reititin
  • Cisco 3200, 3600, 3700 -sarjan reititin
  • Cisco 4400 -sarjan reititin
  • Cisco 5700 -sarjan langaton LAN-ohjain
  • Cisco 6400 yleiskäyttöinen reititin
  • Cisco uBR7200 -sarja
  • Cisco 7200-, 7300-, 7500- ja 7600-sarjan reitittimet
  • Cisco 10000- ja uBR 10000 -sarjan reitittimet
  • Cisco 10700 -sarjan Internet-reititin
  • Cisco 12000 -sarjan reititin
  • Cisco 2000 Connected Grid Router -sarja
  • Cisco 2500 Connected Grid Switch -sarja
  • Cisco IE2000 ja IE2000U -sarjat
  • Cisco IE3010 -sarja
  • Cisco MDS 9000
  • Cisco ME 2400
  • Cisco ME 2600X
  • Cisco ME 3400
  • Cisco ME 3600X ja ME 3800X
  • Cisco ME 4600 ja ME 4900 -sarjat
  • Cisco ME 6500 -sarja
  • Cisco MWR 2941 mobiili langaton reititin
  • CRS-reititinsarja
  • CSS 11500 -sarja
  • Cisco RF Gateway -sarja
  • NAM 2200 -sarjan laitteet
  • Nexus 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 9000, 9300, 9500 (modulaarinen) -sarja

 

Tämä GLC-BX40-DA-I on 100% aito Cisco -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Cisco-laitteiden kanssa. Ja Cisco GLC-BX40-DA-I 1000BASE-BX40-D (vaihtoehtoinen) 40 km:n yksikuituisille kaksisuuntaisille sovelluksille; DOM:n kanssa on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question