€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

HPE H6Z29A B-sarjan 16 Gb LW 25 km FC SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: HPE
  • Osanumero: H6Z29A
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

266.33€

HPE H6Z29A B-sarjan 16 Gb LW 25 km FC SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli

HPE H6Z29A B-sarjan 16 Gb LW 25 km FC SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli

Tämä HPE H6Z29A 741204-001 SFP+ -lähetin-vastaanotin tarjoaa 16GBase-LW-kuitukanavan suorituskyvyn jopa 25 km:n etäisyydelle yksimuotokuidusta (SMF) käyttämällä 1310 nm:n aallonpituutta LC-liittimen kautta. Tämä helposti asennettava kuuma vaihdettava lähetin-vastaanotin on ohjelmoitu, yksilöllisesti sarjoitettu ja tietoliikenne ja sovellus testattu sen varmistamiseksi, että se alustetaan ja toimii samalla tavalla. Tämä lähetin-vastaanotin on kauppasopimuslain (TAA) mukainen. Seisomme tuotteidemme laadun takana ja tarjoamme ylpeänä rajoitetun elinikäisen takuun.

Tekniset tiedot

  • Valmistaja: HPE
  • Osanumero(t): H6Z29A, 741204-001
  • Lähetin-vastaanottimen tyyppi: LW kuitukanava
  • Kantavuus: 25 km
  • Liitin: LC
  • Lomaketyyppi: SFP+
  • Aallonpituus: 1310 nm
  • Media: SMF
  • Nopeus Kuvaus: 16 Gigabit
  • Ympäristö: 0 - 70C
  • Nopeus: 16 Gt

 

Tämä H6Z29A on 100% aito HPE -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia HPE-laitteiden kanssa. Ja HPE H6Z29A B-sarjan 16 Gb LW 25 km FC SFP+ lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question