€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Multimode OM4 MPO-16 - MPO-16 runkokaapeli, 16 kuitua, naaras, tyyppi B, LSZH, 20 m (65,6 jalkaa)

  • Tuotemerkin: Cablexa
  • Osanumero: OM4-MPO16-20M
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

93.45€

Multimode OM4 MPO-16 - MPO-16 runkokaapeli, 16 kuitua, naaras, tyyppi B, LSZH, 20 m (65,6 jalkaa)

Multimode OM4 MPO-16 - MPO-16 runkokaapeli, 16 kuitua, naaras, tyyppi B, LSZH, 20 m (65,6 jalkaa)

Tämä OM4 MPO-16 -runkokaapeli on tehtaalla valmiiksi päätetty 16-kuituinen monimuotoinen MPO-liitäntäjohto rajoitetun tilan kaapelointiin. Siinä on huippuluokan OM4 MPO-16 APC -naarasliittimet ja optinen OM4-kaapeli optimaalisen suorituskyvyn takaamiseksi. MPO-16-liitin on suunnilleen samankokoinen kuin SC-liitin, mutta sen tiheys on jopa 16 kertaa suurempi, mikä säästää merkittävästi tilaa ja kustannuksia. Lisäksi se tarjoaa tasaisen käyttäjälaadun, paljon nopeamman asennuksen ja yksinkertaisemman kaapelinhallinnan.

ominaisuudet

  • Tehdaspäätteinen tarjoaa tasaisen laadun, korkean suorituskyvyn ja lyhyemmän asennusajan
  • 100 % testattu alhaisen sisäänvientihäviön ja suuren paluuhäviön suhteen
  • 3D-interferometrin takaamat korkealaatuiset MPO-16-liittimet
  • Tyypin B napaisuus 400GBASE-SR8 QSFP-DD -linkille
  • Tarjoaa 0,6 dB Standard & 0,35 dB Elite alhaisen häviön asiakkaiden valinnan mukaan
  • Noudata standardeja IEC 61754-7, TIA/EIA 604-5, Telcordia GR-1435-CORE ja RoHS

Tekniset tiedot

  • Kuitutila: 50/125 µm Multimode OM4
  • Kuitumäärä: 16 kuitua
  • Liittimen tyyppi: MPO-16 naaras - MPO-16 naaras (nastaton)
  • Puolalainen tyyppi: APC - APC
  • Lisäyshäviö: ≤0.6dB (0.40dB Typ.)
  • Paluuhäviö: ≥20 dB
  • Napaisuus: tyyppi B (crossover)
  • Kaapelin pituus: 20m
  • Kaapelin halkaisija: 3,0 mm
  • Pienin taivutussäde: 7,5 mm
  • Kaapelivaippa: LSZH
  • Vetokuormitus: Pitkäaikainen: 80N, Lyhytaikainen: 160N
  • Käyttölämpötila: -20°C - 70°C
  • Varastointilämpötila: -40°C - 85°C

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question