€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

WTD RTXM228-408 10G SFP+ LR lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: WTD
  • Osanumero: RTXM228-408
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

56.07€

WTD RTXM228-408 10G SFP+ LR lähetin-vastaanotinmoduuli

WTD RTXM228-408 10G SFP+ LR lähetin-vastaanotinmoduuli

WTD RTXM228-408 jäähdyttämätön 1310 nm DML-laserpohjainen 10 Gigabit SFP+ -lähetin-vastaanotin on suunniteltu lähettämään ja vastaanottamaan sarjaoptista dataa yksimuotoisen optisen kuidun kautta 10 km:n etäisyydellä.

Ne ovat yhteensopivia standardien SFF-8431,SFF-8432, 10GFC Rev 4.0, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW, Telcordia GR-253-CORE OC-192 SR-1 ja ITU-T G.691 STM-614 I-64. . Lähetin muuntaa sarjamuotoisen CML-sähkötiedon IEEE 802.3ae -standardin mukaiseksi sarjaoptiseksi dataksi. Vastaanotin muuntaa sarjaoptisen datan sarjamuotoisiksi CML-sähkötiedoiksi. Digitaalidiagnostiikkatoiminnot ovat saatavilla 2-johtimisen sarjaliitännän kautta SFF-8472:n mukaisesti.

ominaisuudet

  • Yhteensopiva SFP+ MSA:n kanssa 
  • Täysin RoHS-yhteensopiva
  • Täysmetallinen kotelo erinomaiseen EMI-suorituskykyyn
  • IPF-yhteensopiva mekaniikka (SFF-8432 Rev 5.0)
  • CDR, 9,95–11,3 Gbps
  • Jäähdyttämätön DML DFB Laser
  • Erittäin herkkä PIN-valodiodi ja TIA
  • LC duplex-liitin
  • Kuumaliitin 20pin liitin
  • Alhainen virrankulutus <1,5W
  • -5 ℃ - 70 ℃ laaja käyttölämpötila-alue
  • Yksittäinen +3,3V±5% virtalähde
  • Digitaalinen valvonta SFF-8472 Rev 10.4 -yhteensopiva
  • Reaaliaikainen seuranta:
  • Lähetetty optinen teho 
  • Vastaanotettu optinen teho 
  • Laserin bias-virta 
  • Lämpötila 
  • Syöttöjännite

Sovellukset

  • SONET OC-192 SR-1&SDH STM I-64.1
  • 10GBASE-LR/LW
  • 10G kuitukanava

Tekniset tiedot

  • Osanumero: RTXM228-408
  • Paketti: SFP+
  • Tiedonsiirtonopeus: Jopa 11,3 Gt
  • Laser: 1310nm DML
  • Optinen teho: -6 ~ -1dBm
  • Ilmaisin: PIN
  • Herkkyys: < -11dBm
  • Lämpötila: -5 ~ 70 ℃
  • Kantavuus: 10 km
  • Muu: CDR

 

Tämä RTXM228-408 on 100% aito WTD -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia WTD-laitteiden kanssa. Ja WTD RTXM228-408 10G SFP+ LR lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question