€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Brocade XBR-000255 4x16G FC QSFP+ 2 km lähetin-vastaanotinmoduuli, 1 kpl 57-1000310-01

  • Tuotemerkin: Brocade
  • Osanumero: XBR-000255
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

373.80€

Brocade XBR-000255 4x16G FC QSFP+ 2 km lähetin-vastaanotinmoduuli, 1 kpl 57-1000310-01

Brocade XBR-000255 4x16G FC QSFP+ 2 km lähetin-vastaanotinmoduuli, 1 kpl 57-1000310-01

Brocade XBR-000255 16GFC Fibre Channel -lähetin-vastaanotin on Duplex QSFP+ -lähetin-vastaanotin optiseen viestintään, joka on mitoitettu jopa 2 km:n etäisyyksille ja 10 Gbps:n enimmäiskaistanleveydelle. XBR-000255 lähetin-vastaanotin toimii 1490 nm:n aallonpituudella. Brocade 4x16 Gbps Fiber Channel QSFP, QSFP lähetin-vastaanotinmoduuli, QSFP Single-mode, enimmäisetäisyys: 2 km, laajennettu pitkä aallonpituus: 1490 nm, kuitukanava: 4x14,025 Gbps linjanopeus, full duplex.

ominaisuudet

  • Brocade 16GFC Fibre Channel QSFP+
  • Jopa 2 km yli SMF @ 10 Gbps
  • 1490nm Duplex QSFP+ lähetin-vastaanotin
  • -40°C - 85°C Käyttökotelon lämpötila
  • SFF-8724 Digitaalinen optinen valvonta
  • Pikavaihdettavissa QSFP+ QSFP+ -portteihin
  • Brocaden vakiotakuu
  • Päästä päähän -yhteensopivuus Brocade-alustalla
  • Aito Brocade-tuote
  • Brocade XBR-000255 on RoHS-yhteensopiva

Sovellukset

  • 4x16G kuitukanava
  • 16 Gbps

 

Tämä XBR-000255 on 100% aito Brocade -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Brocade-laitteiden kanssa. Ja Brocade XBR-000255 4x16G FC QSFP+ 2 km lähetin-vastaanotinmoduuli, 1 kpl 57-1000310-01 on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question