€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Alcatel-Lucent 3EM20277AA 3EM20277AA01 1000BASE-SX 850nm monimuotoinen optinen SFP FTLF8519P3BTL-A4

  • Tuotemerkin: Alcatel-Lucent
  • Osanumero: 3EM20277AA
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

42.05€

Alcatel-Lucent 3EM20277AA 3EM20277AA01 1000BASE-SX 850nm monimuotoinen optinen SFP FTLF8519P3BTL-A4

Alcatel-Lucent 3EM20277AA 3EM20277AA01 1000BASE-SX 850nm monimuotoinen optinen SFP FTLF8519P3BTL-A4

Nämä Alcatel-Lucent 3EM20277AA 3EM20277AA01 Small Form Factor Pluggable (SFP) lähetin-vastaanottimet ovat yhteensopivia Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA) kanssa. Ne ovat samanaikaisesti yhteensopivia Gigabit Ethernetin kanssa IEEE Std 802.3:n ja Fibre Channel FC-PI-2 Rev. 5.0:n mukaisesti. Lähetin-vastaanotin on RoHS-yhteensopiva ja direktiivin 2011/65/EU mukainen.

Tekniset tiedot

  • Merkki: Alcatel-Lucent
  • Osanumerot: 3EM20277AA, 3EM20277AA01, DRR3AA3CAA, FTLF8519P3BTL-A4
  • Jopa 2,125 Gb/s kaksisuuntaiset datayhteydet
  • Kuumalla kytkettävä SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli
  • 1,25 Gb/s 1000Base-SX Ethernet
  • 2 Gb/s kuitukanava yhteensopiva
  • 850nm Oxide VCSEL -laserlähetin
  • Jopa 500 metriä 50/125_m MMF:llä
  • Jopa 300 metriä 62.5/125_m MMF:llä
  • Duplex LC-liitin
  • RoHS-yhteensopiva ja lyijytön
  • Sisäänrakennetut digitaaliset diagnostiikkatoiminnot
  • Metallikotelo, alhaisempi EMI
  • Yksi 3,3 V virtalähde
  • Teollisuuden lämpötila-alue: -40°C - 85°C

Sovellukset

  • 1,25 Gb/s 1000Base-SX Ethernet 
  • Dual Rate 1.063/2.125 Gb/s kuitukanava 
  • Langaton - CPRI, OBSAI, LTE 

 

Tämä 3EM20277AA on 100% aito Alcatel-Lucent -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Alcatel-Lucent-laitteiden kanssa. Ja Alcatel-Lucent 3EM20277AA 3EM20277AA01 1000BASE-SX 850nm monimuotoinen optinen SFP FTLF8519P3BTL-A4 on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question