€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Alcatel-Lucent 3EM20277AB01 1000BASE-LX SFP TRCVR FTLF1318P3BTL-A4 3EM20277AB

  • Tuotemerkin: Alcatel-Lucent
  • Osanumero: 3EM20277AB01
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

42.05€

Alcatel-Lucent 3EM20277AB01 1000BASE-LX SFP TRCVR FTLF1318P3BTL-A4 3EM20277AB

Alcatel-Lucent 3EM20277AB01 1000BASE-LX SFP TRCVR FTLF1318P3BTL-A4 3EM20277AB

Tekniset tiedot

  • Merkki: Alcatel-Lucent
  • Osanumerot: 3EM20277AB01, 3EM20277AB, DRR3AA4CAA, FTLF1318P3BTL-A4
  • Kuumalla kytkettävä SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli
  • Tukee jopa 1,25 Gb/s kaksisuuntaista tiedonsiirtonopeutta
  • Sovellukset: 1000Base-LX Gigabit Ethernet, Fibre Channel
  • 1310nm Fabry-Perot laserlähetin
  • Kantavuus jopa 10 km
  • Yksimuotokuitu (SMF)
  • Duplex LC-liitin
  • RoHS-yhteensopiva ja lyijytön
  • Metallikotelo, alhaisempi EMI
  • Yksi 3,3 V virtalähde
  • Pienempi tehohäviö <600mW tyypillinen
  • Sisäänrakennetut digitaaliset diagnostiikkatoiminnot
  • Teollisuuden lämpötila-alue: -40°C - 85°C

 

Tämä 3EM20277AB01 on 100% aito Alcatel-Lucent -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Alcatel-Lucent-laitteiden kanssa. Ja Alcatel-Lucent 3EM20277AB01 1000BASE-LX SFP TRCVR FTLF1318P3BTL-A4 3EM20277AB on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question