€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

NETGEAR AGM731F SFP 1G Ethernet-kuitumoduuli hallituille kytkimille

  • Tuotemerkin: NETGEAR
  • Osanumero: AGM731F
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

84.11€

NETGEAR AGM731F SFP 1G Ethernet-kuitumoduuli hallituille kytkimille

NETGEAR AGM731F SFP 1G Ethernet-kuitumoduuli hallituille kytkimille

ProSAFE® GBIC Module on LC-duplex-liitin ja täyttää SFP GBIC -standardin käytettäväksi minkä tahansa SFP GBIC -yhteensopivan paikan kanssa.

ominaisuudet

  • Gigabit Ethernet "lyhyen ulottuvuuden" kuituyhteys
  • LC duplex-liitin
  • Täyttää SFP GBIC -standardin käytettäväksi minkä tahansa SFP GBIC -yhteensopivan paikan kanssa
  • Gigabit Ethernet "lyhyen ulottuvuuden" kuituyhteys
  • LC duplex-liitin
  • Sopii kaikkien täysin hallittujen kytkimien SFP-liitäntöihin
  • Sopii kaikkien Smart Switchien SFP-liitäntöihin
  • Sopii JGS524F:n SFP-liitäntöihin
  • Ajaa Gigabit Ethernetiä jopa 550 metrin etäisyyksille 50/125 ìm laseroptimoiduilla OM3-monimuotokuitukaapeleilla
  • Ajaa Gigabit Ethernetiä jopa 275 metrin etäisyyksille 62,5/125ìm OM1-monimuotokuitukaapeleilla

 

Tämä AGM731F on 100% aito NETGEAR -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia NETGEAR-laitteiden kanssa. Ja NETGEAR AGM731F SFP 1G Ethernet-kuitumoduuli hallituille kytkimille on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question