€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

NETGEAR AGM732F SFP 1G Ethernet Fiber Module, jopa 10 km:n etäisyys hallituille kytkimille

  • Tuotemerkin: NETGEAR
  • Osanumero: AGM732F
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

130.83€

NETGEAR AGM732F SFP 1G Ethernet Fiber Module, jopa 10 km:n etäisyys hallituille kytkimille

NETGEAR AGM732F SFP 1G Ethernet Fiber Module, jopa 10 km:n etäisyys hallituille kytkimille

ProSAFE® GBIC Module on LC-duplex-liitin ja täyttää SFP GBIC -standardin käytettäväksi minkä tahansa SFP GBIC -yhteensopivan paikan kanssa.

ominaisuudet

  • Pieni koko korkeatiheyksisille kuituliitoksille
  • Täyttää SFP GBIC -standardin käytettäväksi minkä tahansa SFP GBIC -yhteensopivan paikan kanssa
  • 1000BASE-LX-yhteys yli 10 km:n päässä
  • LC-liitin
  • Toimii 9 µm yksimuotokaapeloinnin kanssa
  • Lisää kuituliitettävyyden GSM7328S-, GSM7352S-, GSM7324-, GSM7312-, GSM7248-, GSM7212-, FSM7352S-, FSM7328S-, FSM7326P-, GS748T-, GS724T-, GS7FS16T-, 6,7FSGST2T, 6,7FS2T2, 6,7352T, 6,7212, 7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P

 

Tämä AGM732F on 100% aito NETGEAR -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia NETGEAR-laitteiden kanssa. Ja NETGEAR AGM732F SFP 1G Ethernet Fiber Module, jopa 10 km:n etäisyys hallituille kytkimille on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question