€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SP10SR/I 10GBASE-SR, 850 nm, MMF, I-Temp SFP+ -moduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SP10SR-I
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

186.90€

Allied Telesis AT-SP10SR/I 10GBASE-SR, 850 nm, MMF, I-Temp SFP+ -moduuli

Allied Telesis AT-SP10SR/I 10GBASE-SR, 850 nm, MMF, I-Temp SFP+ -moduuli

Allied Telesis SP10 -sarja tarjoaa laajan valikoiman 10 Gigabit Ethernet -liitäntävaihtoehtoja datakeskusten, yritysten ja palveluntarjoajien kuljetussovelluksiin. Nämä alan standardin mukaiset hot-swap-laitteet kytketään yksinkertaisesti kaikkien SFP+-yhteensopivien laitteiden Ethernet SFP+ -porttiin. Kokoonpano voidaan optimoida vastaamaan monenlaisia ​​etäisyys- ja palveluvaatimuksia.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SP10SR/I
  • Kuitutyyppi: MMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: OM1-33m, OM2-82m, OM3-300m, OM4-470m
  • Aallonpituus: 850nm
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -5 ~ -1 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -10 dBm
  • Tehobudjetti: 5dBm
  • Ylikuormitus: -1 dBm
  • Käyttölämpötila: -40 °C - 85 °C (-40 °F - 185 °F)


Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SP10SR/I:stä on Allied Telesis -verkkosivustolla:

https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/10G/sp10sri

 

Tämä AT-SP10SR-I on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SP10SR/I 10GBASE-SR, 850 nm, MMF, I-Temp SFP+ -moduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question