€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • My
  • Hu
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SPSX/I-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SPSX-I-90
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

140.18€

Allied Telesis AT-SPSX/I-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis AT-SPSX/I-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis SP -sarja tarjoaa joustavan, kaksisuuntaisen Ethernet-yhteyden. Nämä kuumavaihdettavat kuitu- ja kupariliitännät kytketään yksinkertaisesti kaikkien SFP-yhteensopivien laitteiden SFP-paikkaan. Kokoonpano voidaan optimoida vastaamaan monenlaisia ​​etäisyys- ja palveluvaatimuksia. SPSX/I tarjoaa lyhyen matkan mahdollisuuden laajentaa verkkosi 550 metriin.

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SPSX/I-90
  • Kuitutyyppi: MMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: 220-550 m
  • Aallonpituus: 850nm
  • DDM: Kyllä
  • Lähetys: -9,5 ~ -4 dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -17dBm
  • Tehobudjetti: 7,5 dBm
  • Ylikuormitus: -3dBm
  • Käyttölämpötila: -40 °C - 85 °C (-40 °F - 185 °F)

Lisätietoja tästä Allied Telesis AT-SPSX/I-90:stä on Allied Telesis -verkkosivustolla:
https://www.alliedtelesis.com/us/en/products/transceivers/1g/spsxi

 

Tämä AT-SPSX-I-90 on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SPSX/I-90 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, 220-550 m, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question