€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Allied Telesis AT-SPFX30/I 30 km, 100FX (LC), 1310 nm, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

  • Tuotemerkin: Allied Telesis
  • Osanumero: AT-SPFX30-I
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

112.14€

Allied Telesis AT-SPFX30/I 30 km, 100FX (LC), 1310 nm, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

Allied Telesis AT-SPFX30/I 30 km, 100FX (LC), 1310 nm, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli

SPFX30/I tarjoaa pitkän matkan mahdollisuuden laajentaa verkkoasi jopa 30 kilometriin. Teollisuuden lämpötilaspesifikaatio 40°C - 105°C mahdollistaa joustavan käytön ankarissa ja ulkoilmaolosuhteissa. AT-SP-sarjan SFP:t ovat yhteensopivia rajoitetun määrän SFP-yhteensopivia tuotteita. Soita tai kysy lisätietoja Allied Telesis -myyjältäsi.

ominaisuudet

  • Kompakti koko
  • Joustava arkkitehtuuri
  • Plug and play käytön helpottamiseksi
  • Itselukittuva mekanismi
  • MSA-yhteensopiva

Tekniset tiedot

  • Osanumero: AT-SPFX30/I
  • Kuitutyyppi: SMF
  • Liitin: LC
  • Suurin etäisyys: 30 km
  • Aallonpituus: 1310 nm
  • Lähetys: -9dBm ~ -3dBm
  • Vastaanottoherkkyys: -32dBm
  • Tehobudjetti: 23dBm
  • Ylikuormitus: -3dBm
  • Käyttölämpötila: -40 °C - 105 °C (-40 °F - 221 °F)

 

Tämä AT-SPFX30-I on 100% aito Allied Telesis -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Allied Telesis-laitteiden kanssa. Ja Allied Telesis AT-SPFX30/I 30 km, 100FX (LC), 1310 nm, I-Temp, TAA-yhteensopiva SFP-lähetin-vastaanotinmoduuli on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question