€ EUR
Fi Fi
  • En
  • De
  • Fr
  • Ru
  • Es
  • Pt
  • It
  • Ar
  • Se
  • Nl
  • Jp
  • Tw
  • Gr
  • Th
  • Fi
  • Ko
  • Pl
  • Cn
  • Tr
  • No
  • Dk
  • Il
  • Ostos Korisi on tyhjä!

Finisar FTL4E1QE1C 40GBASE-ER4 40km QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin

  • Tuotemerkin: Finisar
  • Osanumero: FTL4E1QE1C
  • Kunto: Tehdas uusi sinetöity
  • Saatavuus: Varastossa
  • Toimitukset: Yleensä 2 arkipäivän sisällä
  • Takuu: 3 vuotta

3,738.00€

Alkuperäinen Finisar FTL4E1QE1C 40GBASE-ER4 40km QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin
FTL4E1QE1C QSFP+ -lähetin-vastaanotinmoduulit on suunniteltu käytettäviksi 40 Gigabitin Ethernet-linkeissä yksimuotokuidun kautta. Ne ovat yhteensopivia QSFP+ MSA:n ja IEEE 802.3bm 40GBASE-ER4:n kanssa. Digitaaliset diagnostiikkatoiminnot ovat saatavilla I2C-liitännän kautta QSFP+ MSA:n määrittelemällä tavalla. Optinen lähetin-vastaanotin on RoHS-yhteensopiva, kuten hakemushuomautuksessa AN-2038 kuvataan.

ominaisuudet
  • Hot-plugable QSFP+ -muotokerroin
  • Tukee 41,3 Gb/s aggregoitua bittinopeutta
  • Tehonhäviö < 3,5W
  • 18,5 dB linkin lisäyshäviöbudjetti
  • RoHS yhteensopiva
  • Kaupallisen kotelon lämpötila-alue 0°C - 70°C
  • Yksittäinen 3,3 V virtalähde
  • Linkin enimmäispituus 40 km SMF-kuidulla
  • Jäähdyttämätön 4x10Gb/s CWDM-lähetin
  • XLPPI sähköinen liitäntä
  • Duplex LC -liittimet
  • Sisäänrakennetut digitaaliset diagnostiikkatoiminnot, mukaan lukien Tx/Rx-tehonvalvonta

Sovellukset
  • 40GBASE-ER4 40G Ethernet

Tekniset tiedot
  • Etäisyys: 40 km
  • Tiedonsiirtonopeus (max): 44,6 Gb/s
  • Protokolla: OTN OTU3 -yhteensopiva 40G Ethernet -yhteensopiva
  • Kotelon alhainen lämpötila (°C): 0
  • Kotelon huippulämpötila (°C): 70
  • Diagnostiikka: Digitaalinen
  • Lähetin: 4x DFB Laser
  • Vastaanotin: APD
  • Jännitesyöttö: 3.3
  • Liitin: LC
  • Aallonpituus: 1310nm Band

 

Tämä FTL4E1QE1C on 100% aito Finisar -tuote. Sillä ei ole yhteensopivuusongelmia Finisar-laitteiden kanssa. Ja Finisar FTL4E1QE1C 40GBASE-ER4 40km QSFP+ optinen lähetin-vastaanotin on tehdasuusi alkuperäispakkauksessa. Osta nyt ja nauti riskittömästä ostoksesta nopealla maailmanlaajuisella toimituksella GenuineModules.com-sivustolta

Tälle tuotteelle ei ole arvosteluja.

Kirjoita arvostelu
Huomautus: HTML ei ole käännetty!
    Paha           Hyvä

There is no faqs for this product.

Ask a question
Please login or register to ask question